האקדמיה לנינג'ה – הפתיחה החגיגית

0
2339
צילום טלי שמל

האקדמיה כוללת מתחם אימונים ענק המשתרע על שטח של 1600 מ"ר בין 3 קומות ותנוהל על ידי גיל מרנץ- זוכה תוכנית נינג'ה ישראל.

לראשונה בישראל תיפתח לקהל הרחב האקדמיה לנינג'ה, החל מיום חמישי הקרוב ה , 14.10.2021,   אשר הוקמה על ידי קבוצת משקיעים אלון וארז בן חיים מקבוצת "בן חיים" בשותפות זוכה נינג'ה ישראל לשנת 2019,  גיל מרנץ. האקדמיה  תיפתח בהשקעה של 10 מיליון שח, ומשתרעת על שטח של 1600 מ"ר על פני 3 קומות והיא ממוקמת במתחם הבילויים של ראשון לציון  (צמוד למתחם הבילוי סוהו).

האקדמיה לנינג'ה כוללת מגוון רחב של  מקצועות ספורט לילדים מגיל 5 ומעלה, בני נוער ומבוגרים,  בדגש על לימודים  מקצועיים  עם המאמנים המובילים בישראל, בראשם יעמוד המנהל המקצועי  של  האקדמיה   גיל מרנץ – מומחה ומאמן בכיר באימוני משקל גוף, הזוכה הגדול של נינג'ה ישראל 2019. לצידו צוות מקצועי של מאמנים מתחומים שונים, ספורטאים תחרותיים ואלופי הארץ, כמו: בני יפרמוב – מחלוצי ענף הפארקור, תום רוזנברג אלוף הארץ בקליסטניקס לשנת 2018, גלב לויפטין – מתמודד מוביל בנינג'ה ישראל  ועוד..

במתחם קיימים אזורי פעילות שונים המאפשרים מגוון רחב של אימונים: נינג'ה, פארקור, קליסטניקס (אימוני משקל גוף) וטיפוס. כל תחום משלים אחד את השני ויוצר את המקום האולטימטיבי לאימונים מגוונים ולפיתוח יכולות ברמה הגבוהה ביותר. מתחם הפארקור באקדמיה הוא הגדול ביותר בישראל ובנייתו נחשבת לפורצת דרך בתחום הפארקור כל המתקנים תוכננו ברמה בינלאומית,  הוקמו ונבדקו על ידי צוות מקצועי,  ובעל ניסיון, תוך הקפדה על חוויות משתמש, איכות האימון והבטיחות.

עוד קיים במתחם בר נינג'ה ופינות ישיבה לנוחיות ההורים והמבקרים. בסופי שבוע, האקדמיה תשמש גם כאטרקציה למשפחות שיוכלו להנות מהמסלולי נינג'ה טיפוס ופארקור השונים המותאמים לקהל הרחב.

האקדמיה משתרעת על שלוש קומות: הקומה הראשונה  כוללת חנות מקצועית לרכישת ציוד ספורט ונינג'ה לצד עמדת קבלה ורישום. הקומה השנייה כוללת את המסלולים המקצועיים של המתחם:  קיר טיפוס (בולדר)מקצועי של כ- 200מ"ר,  מסלולי הנינג'ה, מתחם פרקור ואימוני משקל גוף.

הקומה השלישית (קומת הגג), משתרעת על שטח של 700 מ"ר. קומה זו תשמש כ ביה"ס למאמנים אזור לאירועים עסקיים ופרטיים, לימי הולדת, ימי עיון, פעילויות חברה/וועדים/גיבוש . זאת לצד מתחם נינג'ה נוסף שיעמוד לרשותם בהמשך קומת הגג.

את האקדמיה עיצבו  האדריכלים אלברט אסקולה ואלברט לוין, שבחרו  בסגנון מודרני לצד שימוש באלמנטים ספורטיביים   ושימוש בפונקציונאליות וירידה לפרטים הקטנים, כמו פינות ישיבה נוחות ונעימות להורים שיגיעו עם הילדים לשיעורים.

גיל מרנץ מסר: "מחר זהו יום חג לחובבי ענפי הספורט השונים ולאנשים המעוניינים להגיע למימוש הפוטנציאל שלהם. גאה להקים מקום פורץ דרך שירכז בתוכו את כלל העולמות של הנינג'ה וייתן למתאמנים פוטנציאליים במה, לפתח כישורים ולקבל כלים להיות הנינג'ות הבאות של ישראל".

היזמים אלון וארז בן חיים מסרו על הפתיחה: "אנו שמחים להיות הראשונים  בישראל להגשים חזון ולפתוח מתחם ספורט גדול בראשון לציון ולקדם את ענפי הספורט החדשים  ובטוחים כי ילדי ראשון לציון, הסביבה ובכלל,  ישמחו לבוא להיות חלק מהפעילות השוטפת במתחם".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here