אטרקציות בפורים

0
2741
אטרקציות בפורים

פורים הוא אחד החגים המשמחים ביותר בשנה, בעצם למה רק אחד מהם? הוא  השמח ביותר- "משנכנס אדר מרבין בשמחה" כבר נאמר על ידי חכמינו זכרונם לברכה לפני מאות שנים. אז כדי לשמוח בפורים צריך לבלות עם אטרקציות שוות ההולמות את רוח החג העליזה, ואתר קרמל מביא לכם כמה כאלה:

  • קרנבל פורים: הבחירה הראשונה והמובנת מאליה מכולן היא כמובן הקרנבלים והאירועים שנערכים ברחבי העיר בחינם, הופעות של כוכבי ילדים, מוזיקה, פרסים ושעשועונים, וכמובן תחרות תחפושות- שאם תשקיעו מספיק בזו של הילד/ה שלכם- אולי הוא יזכה בה ויביא הביתה פרס שווה שיחזיר את ההשקעה.

על מנת לשכלל את החוויה של ההתחפשות, תוכלו להיעזר במאפרות מקצועיות שיציירו על הפנים שלכם או של ילדכם ציורים מרהיבים, כאלה שיכולים להשתלב עם התחפושת ולהעצים אותה, או אוליאפלו  להיות תחפושת בפני עצמם, ובמקרה שכזה כל שתצטרכו זה רק ללבוש בגדים בצבעים מתאימים.

  • נשף מסכות: זה מה שנקרא מסיבות פורים למבוגרים, כן, גם להורים  מגיע ליהנות לפעמים ולא רק לילדים. מסיבות הלילה השוות ביותר בשנה עם ההפקות האיכותיות ביותר נערכות בפורים, וזו מסיבה  מיוחדת שאין כמוה בכל השנה, כולם במועדון מחופשים, מי שלא נשאר בחוץ. יש כמובן גם תחרות תחפושות עם פרסים שלפעמים יכולים להגיע גם לשווי של אלפי שקלים.
  • סדנת אפייה: המנהג של משלוחי מנות הוא אחד הנפלאים ביותר בחגי ישראל. אבל תודו שכשאתם מקבלים משלוח מנות עם מאכלים שהוכנו בבית, זה שונה מאשר לקבל מוצר שרוכשים בסופר. אז למה שלא תשתתפו בסדנת אפייה מהנה בפורים? אפשר להכין מאפים, מתוקים, חטיפים ומאכלים נוספים שייראו טוב בתוך המשלוח מנות שלכם.

אם אתם מחפשים משהו שמתאים יותר לילדים, ניתן להשתתף בסדנאות מתוקים אשר שמות דגש מופחת על ההדרכה וההכנה אלא יותר על הטעימות, הילדים ישמחו לטעום מכל הבא ליד ולהמתיק לעצמםבמיוחד את חג הפורים המתוק גם כך.

  • קארטינג: הדבר שילדים הכי רוצים לעשות ולא יכולים בגלל גילם הוא לנהוג, לכן בחג הפורים הם ישמחו להתחפש למבוגרים ופשוט לנהוג- במכוניות קארטינג. אין ילד או ילדה שלא מתרגש לעלות על ההגה וללחוץ על הגז, בטח כשזה קורה בפעם הראשונה.
  • משתה: היהודים שותים בכל החגים, אבל בחג הפורים אפשר לעשות זאת עם ערך מוסף: בואו נערוך משתה מפואר ממש כמו זה שערך המלך אחשוורוש, נזמין משפחה וחברים ונעשה יופי של ערב שיימשך עמוק אל תוך הלילה. נקנה מראש אלכוהול מחנויות סיטונאיות, או שנשכור שירות מקצועי הכולל ברמנים וכו'.

בעיקרון המשתה לא מיועד לילדים, אבל אפשר לשלב אותם עם משקאות קלים או יין ענבים, יהיה מדובר בחוויה פורימית מיוחדת בשבילם.

לחצו כאן וקבלו עוד רעיונות לאטרקציות לילדים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here