אימוני יוגה בשילוב דיאטה ותזונה נכונה

0
2716

אימוני יוגה, בשילוב זהיר של דיאטה, יספקו אורח חיים מאוזן. כוחה של היוגה בשינוי המחשבה הפנימית והראייה העצמית יכולה לבוא לביטוי בירידה במשקל ובטיפוח העצמי. אימוני יוגה עוזרים להגדיל את המטבוליזם, עוזרים לתהליך שריפת הקלוריות, אך, זוהי לא שיטה של תוצאות מיידיות ומהירות. לכן, על ידי הקפדה על תרגיל היוגה, תספק היוגה פיתרון ארוך טווח על מנת לשמור על אורח חיים תקין ותמנע עודף משקל.

מלבד איבוד משקל, אימוני יוגה מספקים בנוסף יכולת מוגברת לריכוז ופוקוס, התנגדות גבוהה יותר על מנת להימנע מלחץ ובעצם אורח חיים בריא הרבה יותר.

התאמה של הגוף

על ידי למידת יוגה ותרגולה באופן קבוע, הופך הגוף בהדרגה למותאם יותר והופך רזה יותר. על ידי קביעת זמן קבוע לתרגול יוגה נקבל דרך טבעית יותר על מנת להפוך רזים, מטופחים ויפים יותר.

הירידה במשקל והטיפוח המתקבלים על ידי אימוני יוגה הם תוצר של האימונים ובונוס ולא המטרה. שילוב של אימוני יוגה ואוכל בריא יכולים בהחלט לספק גוף רזה ומטופח יותר.

אימוני יוגה משפרים מטבוליזם

אימוני יוגה עושים שימוש בסדרה של תנוחות שונות, אשר מזרזות את תהליך הזרימה של האיברים הפנימיים, מעודדים את המטבוליזם לשרוף יותר קלוריות ולהוריד את משקל גופך. שיפור זרימת הדם הוא תוצאה ישירה של אימוני יוגה, מה שמוביל לגוף בריא ואנרגטי יותר.

כאשר צריכת הקלוריות נמוכה יותר, גופך מתחיל לשרוף את תאי השומן על מנת לספק את האנרגיה שגופך צריך. התוצאה היא בריאות מושלמת ומטבוליזם חזק אשר לוקח את תהליך זה רחוק יותר מתהליך הפורמאלי של ההורדה במשקל.

מגוון של תרגילי יוגה כדרך להתגבר על השמנת יתר

אימוני יוגה שונים בשילוב סיבובים אחוריים וקדמיים יגרו את פעילות המטבוליזם. תרגילי יוגה שלהם השפעה על איזור הצוואר, היכן שממוקמת בלוטת התריס, יעילים במיוחד כאשר ישנה בעיית משקל הנגרמת כתוצאה מאי יציבות הורמונאלית.

ישנם כמה סיבובים וכיפופים אשר קשים לעשייה על ידי אלו הסובלים מעודף משקל. אנשים אלו צריכים להעלות את הקושי של תרגילי היוגה באופן הדרגתי יותר ויותר עד אשר יהיו בטוחים מספיק לתרגל תרגילים מורכבים יותר.

שימוש בתרגילי עמידה כמו "הלוחם", יכולים לעזור בחיזוק השרירים, הגברת כוח הסבל ושריפת הקלוריות. כמו כן יש לנסות לצרוך מאכלים בריאים העשירים בסיבים תזונתיים, ירקות, קמח מלא וכמו כן פחות מאכלים מעובדים אשר עשירים בשומן.

איזון חיוני יותר מכל הבחינות במיוחד כאשר מדובר באוכל. לא מומלץ להסיר לחלוטין מאכלים מסוימים מרשימת המאכלים הנצרכים. יש לזכור שמגוון הוא המפתח לדיאטה מאוזנת ובטוחה.

גישה איטית והדרגתית חיונית יותר בשילוב עם תרגילי יוגה. התוצאות עשויות להיות לא מיידיות אך, זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר לדיאטה יעילה וארוכת טווח הזמינות כיום. מלבד ירידה במשקל ניתן להרוויח מעלייה מוגברת בכוח הסבל, הרגשה כללית טובה ושקט פנימי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here