בלי תירוצים: 3 דרכים להיכנס לכושר

0
32
בלי תירוצים: 3 דרכים להיכנס לכושר

נרשמתם למכון הכושר אבל לא זוכרים את הדרך, החלטתם לצאת לרוץ אבל התעייפתם אחרי חצי קילומטר, ובאופן כללי אתם פשוט לא מצליחים לייצר שגרת אימונים. התרחיש הזה מוכר היטב כמעט לכל אחד מאיתנו, אבל יש גם דרך לעשות את זה אחרת, להפסיק עם התירוצים ולהתחיל להזיע כמו שצריך. לפרטים נוספים ניתן לפנות אל שלום כרמי, בעלי ShalomFit. מוזמנים כמובן לקרוא את הרעיונות הבאים.

 1 – גשם? תתאמנו בבית

בקיץ חם מדי ובחורף קר וגשום, ואלה שתי סיבות מעולות להישאר בבית והרחק מחדר הכושר, לפחות על הנייר. מצד שני, גם בבית יש לכם מספיק הזדמנויות לזוז ולחזק את הגוף, ועם אימוני כושר בבית יהיה לכם קשה להמציא הסברים ותירוצים. זה גם פתרון מעולה למי שחושש להתאמן בחוץ בגלל היסטוריית פציעות או מגבלה פיזית כזו או אחרת, ועם התוכנית האישית של שלום כרמי תוכלו לעבוד על הכושר ולהשיג את כל המטרות שהצבתם לכם – בצורה טובה הרבה יותר.

2 – מאמן אישי בכל מקום

בין אם יש לכם חדר כושר בבניין הדירות, פינה שקטה בבית או פארק שנמצא ממש במרחק נגיעה, אתם רק צריכים אדם מקצועי ומיומן שיעזור לכם לבנות תוכנית אימונים מתאימה בקצב שלכם. להזמנת מאמן כושר אישי מחיר שתצטרכו לשלם, כמובן, אבל אם תחשבו על סכומי העתק ששילמתם עד היום למכוני כושר וחוגים שמעולם לא ניצלתם – מאמן שיכניס אתכם לכושר ויקפיד על המסגרת הבריאה והטובה שלכם הוא כל מה שצריך כדי לשנות את המצב ולהשיג תוצאות.

3 – בקבוצה או לבד

אם גם בן או בת הזוג רוצים להתאמן ולא מצליחים לפנות את הזמן, או אם יש לכם חבר טוב שמשתוקק למצוא פרטנר לאימונים, יש לכם הזדמנות מעולה לעשות את זה כמו שצריך, ואפילו לחסוך כסף. מדריך כושר אישי יכול להתאים גם לקבוצה קטנה, מה שמאפשר לכם לגייס את החברים הטובים ביותר לאימון משותף, מהנה ואפקטיבי. אל תשכחו – הקבוצה הזה תדרבן אתכם, וכך תישארו נאמנים לתוכנית האימונים שלכם.

איך בכלל מתחילים?

כדי להיכנס לכושר אתם רק צריכים את ההדרכה הנכונה ואת ההכוונה הטובה ביותר. אם כן, חפשו לעצמכם מאמן כושר אישי בנתניה (או באזור המגורים שלכם), בדקו את הידע והניסיון, ואל תוותרו על כימיה טובה ותקשורת נעימה עם מי שאמור להוביל אתכם אל היעדים שהצבתם. בעבודה אישית עם שלום כרמי, ועל פי תוכנית עבודה שתפורה בדיוק למידות שלכם, הדרך אל היעד תהיה חלקה ונעימה יותר.

אתם מוזמנים ליצור עמו קשר כבר עכשיו בטלפון 054-9496066

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here